8901 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8901 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | DEEP + TEK |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 300kg |